Yozgat ve civarına ilk elden aracısız hizmet veriyoruz Yurt ve yozgat dışına çiçek siparişi için : 0354 217 0456
Arama:  
 
 
Facebook Sayfamız
Sipariş Hattı
KATEGORİLER
ARANJMANLAR
BUKETLER
YAPAY ÇİÇEKLER
SAKSI BİTKİLERİ-ÇİÇEKLERİ
SEVGİLİYE ÇİÇEK
yozgat çiçek siparişi-KAMPANYA
ÇELENK,AÇILIŞ DÜĞÜN
YENİ,HOŞGELDİN,BEBEK
Gelin Buketi-Arabası-Masa
Düğün ve Açılış Organizasyonu Yozgat Çiçekçi
CENAZE ÇELENGİ,ÇİÇEKLERİ
VİP çiçekler-Özel Tasarımlar
HEDİYELİKLER
ÇİKOLATA-PASTA-MEYVE
NiKAH,Sünnet,Kına,Bebek Şekeri (yozgat nikah şekeri)
ÜYE GİRİŞİ         Üye Olun


Hakkımızda

Yozgat Çiçek Şehri Çiçekçilik

Firmamız 2007 yılından itibaren Yozgat ili İstiklal Sokak no:7  adresindeki çağrı camii karşısında Yozgat Merkez ve ilçeleri ile Türkiyenin çeşitli bölgelerine çiçek göndermek amacıyla faaliyet göstermektedir.Yozgat Çiçek Şehri Çiçekçilik  yasal olarak 0543 417 7392 nolu telfonla hizmet vermektedir.

Firma görüntülerimiz ve videolarımız aşağıdadır

http://www.dailymotion.com/yozgatcicekcilik

 

Amacımız

Yozgattaki çiçekçi dükkanımızdan şehir içinden ve dışından çiçek siparişi vermek isteyen müşterilerimizin bizlerle gerek teleonla,gerekse whatsapp gibi uygulamalar ya da sosyal medya sayfamız aracılığı ile yada internet sitemizden sepeti,böceği gibi çiçekle başlayan internet sitelerine para ve zaman kaybı yaşamadan online olarak hızlı ve ekonomik bir şekilde çiçek siparişi vermelerini kolaylaştırmaktır.

Çiçek Siparişlerinizi internetten nasıl verebilirsiniz ?

siparişlerinizi sitemizdeki katogorilerden sizlere uygun olan bölüme girerek örneğin canlı bir saksı çiçeği siparişi verecekseniz saksı çiçekleri bölümüne girerek verebildiğiniz gibi ilçelerede çiçek siparişlerinde ilgili ilçe için hangi şart ve koşullarda hizmet verdiğimizi inceleyip karar verebilirsiniz örneğin;sorgun veya yerköy ilçesine çiçek siparişi için sorgun yerköy çiçekçi sayfamıza girmeniz ve buradaki açıklamaları göz önünde bulundurarak çiçek siparişi vermeniz gerekmektedir.

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Yozgattaki çiçekçi dükkanımız konum olarak E/88 kara yolu üzerinde bulunmakta olup bu avantajı dolayısıyla Antalya,İzmir ve Yalavodan gelecek otobüslerle günlük çiçek temini yapabilmektedir. Günlük olarak teslim almış olduğumuz çiçekler uzman çiçekçi ustalarımızca gerekli şartlarda bakım ve temizlik işleminin ardından aşağıda görsel resimleri bulunan ürünler haline getirilmektedir.

örnek ürünlerimiz

aranjman,kız isteme çiçekeleri,çeleknk,sepet,gelin duvağı,saksı bitkileri ve çiçekleri,buketleri,cenaze çelenkleri ve çikolata ile hediyelik gibi bir çok çeşitten oluşmaktadır.

Çiçek buketi

 çelenk sepet gelin duvağı Kız isteme çiçekleri saksı çiçekleri

örnek Hizmetlerimiz

gelin arabası süsleme,gelin eli ve masası,balon sülmeleri ve açılış kokteyl organizasyonları,düğün kamera ve fotoğraf çekimi,yozgat drone çekimleri,sünnet ve düğün tahtı gibi hizmtler oluşturmaktadır.
 
Balon süsleme gelin arabası balon süsleme
 
SİPARİŞ ALABİLDİĞİMİZ VE HİZMET VEREBİLDİĞİMİZ BÖLGELER
Dükkanımız yozgat merkez,bozok üniversitesi,tıp fakültesi,kyk yurdu kampüs ve yeni şehir hastanesi  ve bağlı ilçelere çiçek teslimatı almakta olup, Aydıncık,Akdağmadeni,Çandır,Çayıralan,Çekerek,Boğazlıyan,Kadışehri,Saraykent,Sarıkaya,Sorgun,Şefaatli,Yenifakılı,Yerköy ilçelerine ve Çorum Alaca ile Kırşehir çiçekdağı ilçelerine gün içerisinde hizmet vermektedir. bölgelere göre az da olsa ücret talep etmektedir.ayrıca  YOZGAT ÇİÇEK ŞEHRİ ÇİÇEKÇİLİK lik unvanı ile internette bir çok firma bulunmaktadır bu firmaların bir çoğu aracıdr  müşteriyi Yozgat ilindeymiş gibi yanıltarak yozgattaki bir çiçekçiye sizden almış olduğu siparişleri başka çiçekçilere yönlendirmektedir. ve komisyon almaktadır bu nedenle böyle firmalara itibar etmeyiniz 

Yasal  ŞEHRİ ÇİÇEKÇİLİK firması işletmemizin kendi UNVANIDIR. saygılarımızla

yozgat çiçek şehri çiçekçilik whatsapp numarası 0543 417 73 92   yozgat çiçek şehri çiçekçilik e-posta mail ozlemakses@hotmail.com

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ

 

 Sipariş Takip  Üye Girişi  Üye OL  Satış Sözleşmesi  İletişim

Tüm Hakları Saklıdır @2014 | yozgat çiçek şehri çiçekçilik lise caddesi çağrı pasajı içi no 17 tel.0354 217 0456